2016年9月19日星期一

Okyanus Temalı Mobil Oyun Ocean Wars, Türkiye'de Google Play uygulaması üzerinde resmi olarak yayınlandı

Uluslararası oyun geliştirici ve yayıncısı 37Games, Ocean Wars, Okyanus temalı yeni oyununu 19 Eylül sabah saat 07:00'da Google Play üzerinde yayınlayacaktır. iOS Versiyonu ve Facebook Versiyonu da çok yakın bir zamanda kullanıma açık olacaktır. Ocean Wars başlığı altında yayınlanan oyun sistemi ve etkinlikleri  hakkında ayrıntılar oyunculara sunulacaktır.


Ocean Wars Resmi Sürümü: https://youtu.be/HwN9SoJSPt0


Oyuncularına aynı hesabı kullanıp oyun ilerlemesini senkronize etme olanağını da sağlayacak, Oyun işlevi hem PC hem de akıllı telefonlar tarafından desteklenmektedir.


Ocean Wars oyun başlangıcında yapmanız gereken ıssız adada inşaat çalışmalarıdır.  Oyun içindeki rehber oklar inşaatı nasıl yapmanız gerektiğinizi sizlere gösterecektir. Yönergeler size sadece en hızlı inşa etme yollarını göstermekle kalmaz ayrıca inşaat işlevlerini de anlamanızı yardımcı olur. Fakat oyun başlangıcında yalnızca birkaç yapı mevcuttur. Başketin seviyesi yükseldikçe daha da fazla yapı ve alan kullanıma açılacaktır.


Kaynaklar inşa etmek için gereklidir. Malesef post-apokaliptik bir dünyada kaynaklar kısıtlıdır. Okyanus birkaç ada dışında tüm toprakları su altında bıraktı. Ocean Wars oyununda Odun ve Yiyecek iki tür kaynağı oluşturur. Çiftlik ve Kereste Fabrikalarını inşaa ederek bu kaynakları elde edebilirsiniz.


Bir dizi bina inşaatı bitirdikten sonra, artık dünyayı keşfetmeye başlayabilirsiniz. Diğer oyuncuların adaları dünya haritasında mevcuttur. Başkent seviyesi ada ve donanımın kontrolünü ele alan amiralin adı ile birlikte gösterilir. Buna ek olarak, oyunda ekipman işlemenin mevcut olduğunu gösteren, Amiral'e ait sekiz öğe slotu vardır.


Size ait bir sıcak hava balonu ile keşif yapabilirsiniz. Uzun mesafede seyahat etmek belirli bir zaman alır. Harita üzerinde keşfedilmemiş bölgeler savaş sisi ile kaplıdır. Oyuncular görünmeyen alanlara eğitimli askerler göndererek toprakları veya suları keşfedip kontrol altına almakta özgürdür.


Diğer oyuncular dışında, hayatınızı riske sokan deniz yaratıkları ve korsanlar da vardır. Onları ortadan kaldırmak size EXP puanı ve kaynak gibi ödüller kazandırır. Fakat yok edilemleri kolay düşmanlar olmadıkları için eğitimli güçlü bir donanıma sahip olmadan saldırmanız önerilmez.Türkiye'de oyun çıkışı için her oyun girişi yaptıktan sonra oyunculara değerli eşyalar ve hediyeler kazandıran özel etkinlikler de oyunda mevcut olacaktır. Şimdi Ocean Wars indirip donanımınızı okyanusun diğer tarafına göndermeye ne dersiniz. Daha fazla bilgi için lütfen oyunun resmi websitesini ve Facebook sayfasını ziyaret ediniz.

Ocean Wars Resmi Sitesi: http://mnews.37.com/download/app?game_id=5&pid=fn&c=ow
Ocean Wars Facebook sayfası: https://www.facebook.com/OceanWars.tr/

Ocean War Hakkında
Ocean War, okyanus temalı bir inşa etme oyunu. Oyun, artık kıtaların değil sadece küçük ıssız adaların yer aldığı post-kıyamet ve distopyacı bir dünyada gerçekleşir. Hayatta kalanlar olarak oyuncuların bu adalarda yerleşmek ve keşfedilmemiş suları keşfederek bu adaları yaşanılabilir birer ev haline getirmekten başka çareleri yoktur. Deniz seferleri sırasında deniz yaratıkları ve korsanlar ile karşı karşıya kalınabilir bu yüzden eğitimli bir donanma birliğine sahip olmak oyuncular için hayati bir önem taşır. Özel bir mega sunucu tarafından yürütülen Ocean Wars görülmemiş bir oyun deneyimi için dünyadaki bütün oyuncuları davet ediyor.

37Games Hakkında

37Games bedava oynanan tarayıcı ve mobile oyunları üzerinde uzmanlaşmış kürsel bir oyun geliştirici ve yayıncısıdır. Şirket, kitlelere hitap eden oyunlar geliştrmek için diğer yapımcılarla çalışan bir yerel geliştirici ekibe sahiptir. 37Games büyüyen oyun koleksyonu Ocean Wars, Kıyamet Savaşçıları, Fusion War, Nightfalls, Kıyamet Savaşçıları, Siegelord ve Gods of Divinity gibi oyunlar içerir.
Resmi Site: http://www.37.com/

没有评论:

发表评论